Josera gwarancja jakości

Rodzinna firma JOSERA ma ponad 70-letnie doświadczenie w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów stosowanych w żywieniu zwierząt. W swoich działaniach w przeszłości i obecnie JOSERA prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju nakierowaną na dobrą współpracę  z klientami, współpracownikami oraz szacunek dla środowiska naturalnego.

Rozwój produktu - dla Państwa ulubieńców tylko to, co najlepsze.


Karmy JOSERA dla naszych najlepszych przyjaciół - kotów  to nie tylko wspaniały smak, ale również szczególnie wysoka strawność i pełne pokrycie zapotrzebowania każdego zwierzęcia. Zostały opracowane przez zespół naszych specjalistów we współpracy z naukowcami i praktykami w oparciu o najnowszą wiedzę.

Najlepsze surowce – podstawa naszej gwarancji jakości

JOSERA oferując jakościowe karmy dla kotów ich skład opiera wyłącznie na najwyższej jakości naturalnych, zdrowych surowcach.
JOSERA Hundefutter Qualitaetsgarantie ZertifikatNie stosujemy genetycznie zmodyfikowanych składników,dodatków soi i pszenicy oraz sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Korzystamy natomiast z niezastąpionych surowców takich jak: kukurydza, ziemniaki, jęczmień, które dostarczane są tylko przez wybranych partnerów z regionu.

JOSERA gwarantuje Państwu, że karmy nie zawierają utylizacyjnych mączek zwierzęcych, a jedynie komponenty mięsne o jakości, która kwalifikuje je również do produkcji żywności dla ludzi.

JOSERA Hundefutter Qualitaetsgarantie Zertifikat

Pobierz jako PDF


Najwyższa jakość i bezpieczeństwo dzięki badaniom we własnym laboratorium JOSERA

JOSERA Katzenfutter Qualitaetsgarantie ZertifikatZachowanie najwyższych standardów jakości związane jest nie tylko z nadzorem służb weterynaryjnych, lecz również z ciągłymi, kompleksowymi badaniami surowców oraz gotowych karm we własnym laboratorium.

Wszystkie dostarczone do firmy surowce są przed ich rozładunkiem konsekwentnie badane w nowoczesnym laboratorium JOSERA i muszą spełniać najwyższe kryteria jakościowe. Również gotowe karmy są badane w naszym laboratorium zanim zostaną wprowadzone do obrotu. Pracownicy - technolodzy żywności, biolodzy, biotechnolodzy i  laboranci dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować Państwa czworonogom najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wysoka smakowitość, znakomita strawność, dostosowane do szczególnych potrzeb zwierząt receptury karm to elementy, które składają się na rzeczywiste korzyści dla Państwa kotów.

 


JOSERA – zrównoważony rozwój we wszystkich obszarach

W naszym codziennym działaniu kierujemy się odpowiedzialnością względem ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego mając na uwadze również dobro przyszłych pokoleń.

 

Rodzinne przedsiębiorstwo JOSERA produkuje dla Państwa kotów zdrową karmę, dba o dobrą współpracę z klientem i aktywnie zarządza polityką jakości: na nas możecie Państwo polegać!

 

 

JOSERA doradca smaku

JOSERA jak sie z nami skontaktowac

» Tel. 061 44 44 735
» E-Mail

 

JOSERA josera gdzie-kupic